Přijímáme pouze takové zaměstnance, které si pečlivě vybereme. Víme totiž, že šikovní a motivovaní kolegové nám mohou pomoci naši společnost úspěšně rozvíjet. Zaměstnancům pomáháme rozvíjet jejich talent, odborné schopnosti a snažíme se naplnit jejich představy o zaměstnání.

RETEX je firma, která se stala synonymem pro oblast netkaných textilií. Jsme dodavatelem materiálů pro věhlasné značky z oblasti auto průmyslu. Naše textilie se skvěle uplatní u vlaků, tramvají, autobusů, praček, myček či sušiček. Oblíbené jsou naše výrobky pro stavebnictví a nabízíme také inovativní materiály pro zelené střechy, zdravotnický a obranný průmysl, obuvnictví či nábytkářství. Soustředíme se na výrobu produktů s vysokou přidanou hodnotou z recyklovaných materiálů. Naše výrobky se hojně používají v mnoha oblastech v České republice i po celém světě.

V RETEXu se stále něco děje. Snažíme se naše zaměstnance zapojovat do firemních aktivit, společných setkání nebo soutěží. Náš zaměstnanec není lidským zdrojem, ale člověkem, který má své potřeby, požadavky a přání. Proto realizujeme řadu aktivit, jejichž cílem je naslouchat, spojovat nás, naše myšlenky a společné úsilí. Díky nadšení a motivaci našich zaměstnanců jsme každý rok úspěšnější firmou.

CERTIFIKACE

Výrobky pravidelně testujeme jak u nás, tak i v nezávislých laboratořích. Kvalitu našich materiálů rovněž zajišťuje vyspělý systém kontrol. Systém řízení jakosti je v RETEXu certifikován podle norem
ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, ISO 45001 či ISO 50001.
Naše textilie také úspěšně procházejí řadou zákaznických auditů.

Kontakt

RETEX a.s.

U nádraží 894
67201   Moravský Krumlov
Česká republika

+420 515 209 511

Napište nám o jakou pozici máte zájem