Zpracování osobních údajů

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost

Retex, a.s.
IČ: 46346431
se sídlem U nádraží 894, Moravský Krumlov
tel: +420 515 209 511
email: kariera@retex.cz

zpracovávat vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy na pozici, která je aktuálně inzerovaná.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnujících vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovněprávního vztahu. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, kontaktní údaje, dosažené vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě.

V souladu s příslušnými právními předpisy vás dále informujeme, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a není ze zákona povinné, máte právo na přístup k Vašim osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování vašich osobních údajů.

Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností.

DÍKY VÝROBKŮM RETEXU JSOU

Města a obce zelenější.Vlaky, tramvaje a autobusy tišší.Auta udržitelnější.Pračky a myčky trvanlivější.Budovy odolnější.Zdravotnické potřeby účinnější.Obuv a matrace antibakteriální.

Napište nám o jakou pozici máte zájem